כפתורים

הכפתורים הם פריטים קטנים ומשמעותיים בחיינו. הם משמשים לסגירת החולצות המכופתרות האהובות עלינו ולעתים הם פשוט שם כדי להוסיף יופי לבגד. הכפתורים הם גם מסתוריים. במשך זמן רב השאלה שהטרידה רבים היא – מדוע כפתורים בחולצות של גברים ממוקמים בצד שמאל, ואילו בחולצות של הנשים הם ממוקמים בצד ימין? יש לכך הסבר פשוט: בתקופה הוויקטוריאנית רק נשים מכובדות יכלו להרשות לעצמן ללבוש בגדים מכופתרים. נשים אלה לא התלבשו בעצמן, אלא באמצעות המלבישות (שהיו ימניות בדרך כלל), ולנוחותן נתפרו הכפתורים בצד הימני של הבגד.

לבחור כפתורים מתאימים לבגדים

הכפתורים הם אחד הפריטים החשובים ביותר בבגדים, ולכן כאשר אתם נכנסים לחנות בדים כדי לבחור את הכפתור המתאים, ישנם כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב:

  • כפתורים איכותיים – אמנם לעתים מפתה לקנות כפתורי פלסטיק בשקלים אחדים, אך זכרו כי על פי רוב הם אינם עמידים במיוחד. מוטב להשקיע כסף רב יותר בקניית הכפתורים העשויים מחומרים איכותיים וחזקים. כך תוכלו להבטיח כי הכפתור לא יישבר או יינתק ממקומו דווקא ברגע הכי קריטי – בישיבה בעבודה או באירוע חברתי.
  • כפתור ובגד – העיצוב של הכפתור צריך להתאים לבגד עצמו. אם מדובר בבגדים לילדים, ניתן למצוא מגוון רחב של כפתורים עליזים בדמויות של בעלי חיים. מנגד, אם מדובר בחליפת ערב, כדאי לבחור בכפתורים סולידיים המתאימים לבגד ומתמזגים אתו.
  • כפתורים לתיקים – הכפתורים אינם משמשים רק את הבגדים, אלא גם פריטים כמו תיקים. למעשה, הכפתור מאפשר את סגירתו ופתיחותו של התיק שלכם, ולכן מומלץ לבחור בכפתורים חזקים שיוכלו לעמוד גם בעומס של התיק הכבד שלכם.

אבנט – כפתור לכל מצב

חנות הבדים אבנט יכולה לספק לכם כפתורים בשלל צורות וצבעים. כאן תוכלו למצוא כפתורים עליזים וצבעוניים לילדים, כפתורים אלגנטיים לבגדים או כפתורים פשוטים אך חינניים לבגדים שאתם לובשים ביום יום. מעבר למבחר הרחב של הכפתורים, הצוות של אבנט ישמח להציג בפניכם פריטים נוספים כמו בדים בסוגים שונים הנהוגים בארץ ובעולם, מסרגות, חוטי צמר, חוטי טריקו, חוטי רקמה וכן ערכה לביצוע תיקונים, המיועדת גם לאנשים אשר אין להם רקע בתפירה. חנות בדים זו היא חנות ותיקה  אשר קיימת כ 30 שנה, ולכן צוות המוכרים יוכל להעניק לכם שירות מהיר ואיכותי. 

לאוס מדיה קידום אתרים בגוגל בניית אתרים
Call
Mail
Mail
צור קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך